SVOBODA - ELEKTRO

Cejl 76, 602 00 Brno
T.: 777 631 024

e-mail:info@svobodaelektro.cz

Jednotný čas, průmyslové hodiny, školní zvonění, hlavní řídící mateční hodiny, spínací hodiny, digitální hodiny podružné s měřením teploty, digitální hodiny s příjmem DCF a měřením teploty.
Sportovní časomíra, ukazatele skóre, stopky digitální i analogové do tělocvičen i bazénů.
Soumrakové spínače, vyvolávací zařízení VZ2.
Optooddělovače OP6.32UNI, OP6.2/ČEPS.


Elektronické stopky analogovéDodáváme stopky digitální a analogové.


Analogové stopky SCRx do bazénových hal mají křížovou sekundovou ručičku, která se otáčí neustále dokola. Tyto stopky nejsou určeny k měření času jako takového, ale jsou určeny k tomu, aby plavci, kteří plavou v bazénu mohli orientačně zkontrolovat průběžný čas, za který přeplavali bazén apod.
Bazénové analogové stopky SCR se vyrábí se dvěma způsoby řízení:

SCRa – stopky autonomní samostatné, nezávislé na ostatních

SCRh a SCRp – stopky hlavní řídící a stopky podružné, synchronně jdoucí s ostatními stopkami

Stopky SCRa i SCRp jsou osazeny velmi robustním krokovým motorem s jemným krokováním. Díky řídící elektronice je chod motorku velmi plynulý – na jednu otáčku je 3200 mikrokroků. Celá konstrukce je určena do vlhkého prostředí bazénové haly. Předpokládaná životností pro trvalý provoz 24/7 je minimálně cca 30 let. Na stopky SCRa, SCRh, a SCRp je záruka 5let.

SCRa - Stopky autonomní samostatné, nezávislé na ostatních.

Stopky čtvercové s rovným sklem. Analogové autonomní stopky. Mají křížovou sekundovou ručičku, která se otáčí neustále dokola. Každá strana ručičky má jinou barvu (nebo dle přání zákazníka). Ručička je poháněna krokovým motorkem. Toto provedení stopek je s velmi vysokou životností motorku (je předpokládaná min 30let), záruka 5let. Chod stopek je řízen mikroprocesorem a krystalovým oscilátorem s vysokou přesností (cca 90 sec./rok při 20°C okolní teploty). Ovládání START / STOP lze vyvést kabelem jako externí ovládání. Stopky jsou naprosto samostatné a nelze je spřáhnout s okolními stopkami nebo hodinami. Napájení bezpečným napětím. Dodávka včetně napáječe. Napáječ není do vlhka. Je vhodné jej umístit do rozvaděče nebo jinde mimo vlastní bazén (nehrozí nebezpečí úrazu při dotyku, poškození obalu stopek nebo při neodborné manipulaci se stopkami - zvědavý plavec...). Rám stopek je z eloxovaných hliníkových profilů s práškovým nástřikem, standardně bílou barvou. Lze dodat barvu dle přání zákazníka dle vzorníku RAL. Čelní strana a ciferník je z plexiskla. Lze dodat podsvětlení.

Nákres zapojení stopek SCRa.

Stopky SCRa80

Stopky SCRa80/2


SCRh, SCRp - Stopky hlavní a podružné, synchronně jdoucí s ostatními.

Stopky čtvercové s rovným sklem. Analogové stopky. Mají křížovou sekundovou ručičku, která se otáčí neustále dokola. Každá strana ručičky má jinou barvu (nebo dle přání zákazníka). Ručička je poháněna krokovým motorkem. Toto provedení stopek je s velmi vysokou životností motorku (je předpokládaná min 30let), záruka 5let. Chod stopek je řízen mikroprocesorem a krystalovým oscilátorem s vysokou přesností (cca 90 sec./rok při 20°C okolní teploty).
Stopky
SCRh jsou hlavní (řídící). K nim lze připojit více (10) podružných stopek SCRp, jejichž chod je naprosto synchronní. Při přerušení napájení a jeho obnovení se všechny stopky automaticky srovnají dle signálu ze SCRh. Toto řešení je vhodné pro dlouhé bazény. Na každém konci bazénu jsou stopky se shodnou pozicí ručičky. Plavci jsou po doplavání na kterýkoliv konec bazénu pohledem na ciferník ihned informování o aktuální poloze ručičky a jsou schopni ohodnotit své časy na přeplavání bazénu. Napájení bezpečným napětím. Dodávka včetně napáječe. Napáječ není do vlhka. Je vhodné jej umístit do rozvaděče nebo jinde mimo vlastní bazén (nehrozí nebezpečí úrazu při dotyku, poškození obalu stopek nebo při neodborné manipulaci se stopkami - zvědavý plavec...). Rám stopek je z eloxovaných hliníkových profilů s práškovým nástřikem, standardně bílou barvou. Lze dodat barvu dle přání zákazníka dle vzorníku RAL. Čelní strana a ciferník je z plexiskla. Lze dodat podsvětlení.Stopky SCRp120 (Plavecký bazén Podolí).Vyrábíme více variant stopek s různými ručičkami, krabičkami, ovládáním a s chováním dle požadavků zákazníka.

Analogové stopky se vyrábějí v několika variantách funkce a zobrazení:

Pro průmyslové použití se nejčastěji vyrábí stopky s klasickým hodinovým krokovým motorkem (jeden krok ručičky odpovídá jedné sekundě nebo minutě, dle potřeby). Tyto stopky se dají ovládat tlačítky na panelu nebo také externími spínači (programovatelným automatem, technologickými spínači, bezdrátovým ovladačem...). Funkce START, STOP, NULOVÁNÍ. Stopky s průměrem číselníku 30 a 40cm mohou mít ručičku sekundovou, minutovou a hodinovou (nebo jen ty ručičky, které zákazník potřebuje). Pro průměry nad 40cm mohou stopky mít jen sekundovou ručičku nebo minutovou (+ hodinovou) ručičku.

Nákres stopek SCRa_SMH_30

(sekundová, minutová a hodinová ručička, 30cm číselník, řízeno tlačítky na panelu).

Stopky SCRam60_V_MIELE

(sekundová ručička, 60cm číselník, řízení tlačítky na boku a programovatelným automatem).

SCR = stopky čtvercové s rovným sklem.

Krabička stopek do průměru číselníku 50cm kovová s čelním polykarbonátovým sklem. Pro průměry nad 50cm je krabička stopek z hliníkových profilů s čelním plexisklem. Standardní montáž na stěnu. Napájení bezpečným napětím.Nahoru.

Domů.

Ceník ke stažení

Ceník.pdf


SVOBODA ELEKTRO, Cejl 76, 602 00 Brno, T.: 777 631 024