SVOBODA - ELEKTRO

Cejl 76, 602 00 Brno
T.: 777 631 024

e-mail:info@svobodaelektro.cz

Jednotný čas, průmyslové hodiny, školní zvonění, hlavní řídící mateční hodiny, spínací hodiny, digitální hodiny podružné s měřením teploty, digitální hodiny s příjmem DCF a měřením teploty.
Sportovní časomíra, ukazatele skóre, stopky digitální i analogové do tělocvičen i bazénů, obchůzkové hodiny.
Soumrakové spínače, vyvolávací zařízení VZ2.
Optooddělovače OP6.32UNI, OP6.2/ČEPS.


Vlastník objektu zajišťující ostrahu tohoto objektu potřebuje mít kontrolu, zda tento objekt je správně, nepřetržitě a na všech místech střežený. Tuto činnost vykonává většinou ostraha objektu. Jelikož jsme všichni lidé, snažíme se svou práci zjednodušit a zlehčit mnohdy i na úkor kvality. Proto bývá běžným jevem u ostrah zanedbávání a zkracování obchůzek, zejména v nočních hodinách.

Aby k těmto jevům nedocházelo, je třeba mít přehled o tom, kdy a kým bylo které stanoviště zkontrolováno. Přesnou, přehlednou a objektivní informaci o kontrole stanovišť zajistí Obchůzkové Hodiny OH1.

Vlastní kontrola spočívá v tom, že ostraha s OH1 obchází v libovolném pořadí jednotlivá stanoviště objektu. Na každém stanovišti je pevně zabudovaný elektronický klíč (na řetízku). Přiložením klíče k OH1 dojde k automatickému zaznamenání všech potřebných informací. OH1 jsou rozměrově blízké větší kalkulačce. Na panelu hodin je čtyřřádkový podsvětlený LCD displej, osm tlačítek a kontaktní místo pro přiložení klíče. K identifikaci osob a stanovišť jsou využity kontaktní čipy DALLAS. Tyto čipy velikosti knoflíkové baterie jsou zapuštěny v plastovém pouzdru a výrobce zaručuje jedinečnost každého jednoho čipu. K načtení klíče postačuje jeho přiložení ke snímači na hodinách. Klíč může být upevněný do několika druhů držáku - nejčastěji jako přívěšek na klíče.

 Kontrola a nastavení může být přístupná pro 4 MASTER klíče (vedoucí, majitel...).

OH1 zaznamenají:

1. Číslo ostrahy - max. 24 (každý člen ostrahy má svůj klíč = své číslo).

2. Číslo stanoviště - max.64 stanovišť (je dáno číslem klíče na stanovišti).

3. Čas kontroly na stanovišti (okamžik přiložení klíče k OH1).

 

Všechny tyto zaznamenávané údaje je možno kontrolovat na vestavěném displeji nebo přenést do počítače řady PC a dále pomocí programu OBCH.exe vyhodnotit, uložit a vytisknout. Kapacita paměti je 928 kompletních záznamů (1záznam = číslo ostrahy, číslo stanoviště a čas kontroly). Na přání může být rozšířena

Provozní teplota 0 ÷ 40 °C. Krytí hodin IP 20. Rozměr hodin Š x V x H 100 x 210 x 40mm.


Nahoru.


Domů.

Ceník ke stažení

Ceník.pdf


SVOBODA ELEKTRO, Cejl 76, 602 00 Brno, T.: 777 631 024