SVOBODA - ELEKTRO

Cejl 76, 602 00 Brno
T.: 543 233 953, mobil: 777 631 024

e-mail:info@svobodaelektro.cz

Jednotný čas, průmyslové hodiny, školní zvonění, docházkový systém, přístupový systém, hlavní řídící mateční hodiny, spínací hodiny, digitální hodiny podružné s měřením teploty, digitální hodiny s příjmem DCF a měřením teploty, obchůzkové hodiny, sportovní časomíra, ukazatele skóre, stopky digitální i analogové do tělocvičen i bazénů, soumrakové spínače, vyvolávací zařízení VZ2.
Optooddělovače OP6.32UNI, Oddělovací relé OR1.1/230V.


Vlastník objektu zajišťující ostrahu tohoto objektu potřebuje mít kontrolu, zda tento objekt je správně, nepřetržitě a na všech místech střežený. Tuto činnost vykonává většinou ostraha objektu. Jelikož jsme všichni lidé, snažíme se svou práci zjednodušit a zlehčit mnohdy i na úkor kvality. Proto bývá běžným jevem u ostrah zanedbávání a zkracování obchůzek, zejména v nočních hodinách.

Aby k těmto jevům nedocházelo, je třeba mít přehled o tom, kdy a kým bylo které stanoviště zkontrolováno. Přesnou, přehlednou a objektivní informaci o kontrole stanovišť zajistí Obchůzkové Hodiny OH1.

Vlastní kontrola spočívá v tom, že ostraha s OH1 obchází v libovolném pořadí jednotlivá stanoviště objektu. Na každém stanovišti je pevně zabudovaný elektronický klíč (na řetízku). Přiložením klíče k OH1 dojde k automatickému zaznamenání všech potřebných informací. OH1 jsou rozměrově blízké větší kalkulačce. Na panelu hodin je čtyřřádkový podsvětlený LCD displej, osm tlačítek a kontaktní místo pro přiložení klíče. K identifikaci osob a stanovišť jsou využity kontaktní čipy DALLAS. Tyto čipy velikosti knoflíkové baterie jsou zapuštěny v plastovém pouzdru a výrobce zaručuje jedinečnost každého jednoho čipu. K načtení klíče postačuje jeho přiložení ke snímači na hodinách. Klíč může být upevněný do několika druhů držáku - nejčastěji jako přívěšek na klíče.

 Kontrola a nastavení může být přístupná pro 4 MASTER klíče (vedoucí, majitel...).

OH1 zaznamenají:

1. Číslo ostrahy - max. 24 (každý člen ostrahy má svůj klíč = své číslo).

2. Číslo stanoviště - max.64 stanovišť (je dáno číslem klíče na stanovišti).

3. Čas kontroly na stanovišti (okamžik přiložení klíče k OH1).

 

Všechny tyto zaznamenávané údaje je možno kontrolovat na vestavěném displeji nebo přenést do počítače řady PC a dále pomocí programu OBCH.exe vyhodnotit, uložit a vytisknout. Kapacita paměti je 928 kompletních záznamů (1záznam = číslo ostrahy, číslo stanoviště a čas kontroly). Na přání může být rozšířena

Provozní teplota 0 ÷ 40 °C. Krytí hodin IP 20. Rozměr hodin Š x V x H 100 x 210 x 40mm.


Nahoru.
Hlavní strana

DSH3M, DSH3S, DSH3MS

EDHp, EDHpm

PH

EDHa

Panely

OH1

Ukazatele skóre

Stopky

SR3

VZ2

OP6.x
OR1

Ukončená výroba


Mateční a spínací hodiny

Podružné digitální

Podružné analogové

Autonomní digitální

Panely pro plavecké bazény

Obchůzkové hodiny

Sportovní hodiny

Digitální, analogové

Soumrakový spínač

Vyvolávací zařízení

Optooddělovače, Oddělovací relé

Návody ke starším výrobkům


Ceník

SVOBODA ELEKTRO, Cejl 76, 602 00 Brno, T.: 543 233 953